Půjčka Creditstar.cz

Půjčíme vám až 7 000 korun. rychlé vyřízení a peníze v hotovosti.

Pokud potřebujete krátkodobou finanční pomoc, Creditstar je tady, aby Vám nabídl jednoduché a transparentní řešení. Půjčku je možné získat následujícím způsobem:

1 Zvolte podrobnosti Vaší půjčky

Pokud splňujete podmínky poskytnutí půjčky a u společnosti Creditstar si půjčujete poprvé, můžete podat žádost o půjčku ve výši až 7 000 Kč, a to na období 5 až 30, 60 nebo 90 dní. Prostě si jen vyberte a klikněte na tlačítko Zažádat.

2 Zaregistrujte se v průběhu první žádosti o půjčku

Zjišťujeme vaše osobní data za účelem registrace vašeho uživatelského účtu. Poté budete moci detaily vaší žádosti o půjčku zkontrolovat ještě jednou a změnit je, pokud si budete přát.

3 Proces ověřování totožnosti a kontroly schopnosti splácet

Abychom mohli zajistit pro Vás bezpečnou službu, potřebujete ověřit svou identitu během registrace na našich stránkách a úspěšně projít kontrolou úvěruschopnosti.

4 Potvrd'te žádost

Jakmile dokončíte a podáte formulář žádosti, bude tato žádost zaslána k našemu přezkoumání. Náš operátor se s Vámi spojí a zeptá na detaily Vaší žádosti. V některých případech je možné, že pro ověření Vaší úvěruschopnosti Vás dodatečně požádáme o zaslání dokladů, zejména kopie Vašeho dokladu totožnosti, dokladu potvrzujícího, že bydlíte na adrese, již jste napsali do registračního formuláře, výpisu z Vašeho bankovního účtu za posledních 3-6 měsíců nebo potvrzení o výši příjmu.

Reference

Spokojení klienti

Napište nám

Potřebujete pomoci? Vašimi dotazy se budeme neprodleně zabývat.